Yazarlık ve Çevirmenlik Başvurusu

Mabet Rahibi ekbinide yer almak, katkı sağlamak mı istiyorsunuz ? Yoksa senin de söylemek istediğin bir  şeyler mi var? Kapımız herkese açık. Gönüllü yazarlık veya gönüllü çevirmenlik başvurusu için iletisim@mabetrahibi.com adresine bir adet 350 kelime adetli yazı ve  özgeçmişinizi,niyetinizi açıklayan bir mail gönderin. İnceleyelim ve uygun gördüğümüzde hemen onaylayalım. Onaylandıktan sonra da size bir yazarlık açıp, yazılarınızı orada yayınlayabileceksiniz! İstediğiniz konuda tarafımıza göndereceğiniz konu istek ile değerlendirmeye alınacak ve onaylanırsa yazınızı o konuda  yayınlayabilirsiniz!

Yazarlık- Çevirmenlik Koşulları

1- En az 350 kelime adetli bir yazı olacak, imla ve noktalama kurallarına uygun bir şekilde olacak.

2- Ayda 2 defa yazı göndermeniz gerekmektedir.

3- Yazılarınız, hiç bir yerde yayınlanmamış olacak ve özgün olmalı. Kopyala-yapıştır kesinlikle kabul edilmeyecektir. Özgünlük için kontrol işlemleri yapılacaktır.

4- Sitede yayınladığınız yazılar yayınlanmadan önce mabetrahibi@gmail.com adresine taslak gönderimi yapılacak,kontrol edilecek ondan sonra tarafımızdan onaylandığını belirten email geldikten sonra yazınızı yayınlayabileceksiniz.

5 – Mabet Rahibi ekibi olarak belli bir çizgi üzerinde ilerlemeyi amaç edinmiştir. Aykırı yazılar kabul edilmeyecektir.

6 – Propaganda içerikli yazılar asla kabul edilmeyecektir.

7 – Mabetrahibi.com’da Yazar veya veya çevirmen olarak yazılar yayınlanmasını istediğiniz takdirde, Yazar veya Çevirmene ait olan yazıların Mabetrahibi.com’a ait olma koşulunu kabul etmiş sayılırlar. Yazılar hakkında telif ile alakalı işlemlerde Mabetrahibi.com ilgilenecektir.

8 – Mabetrahibi.com, gönüllülük üzerine kurulmuş bir plaftormdur. Yazarlık ve çevirmenlik için herhangi bir ücret söz konusu değildir.

9 – Başvurunuzdan itibaren tüm bu koşulları kabul etmiş sayılırsınız.

Mabet Rahibi olarak sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.