OTHILA – Aile- Ev ve Satın alma Runesiothila runesi

Anglo Saxson: Othila
Viking: Odal
Diğer İsimler: Odal, Ethel,Odhal, Odthal, Ogthala, Otael, Othal, Othala, Othalan, Othilia, Utal
Okunuşu: Oh-thee-law
Ev ya da vatan. Kalp, aile, miras, gayrimenkul, mal.

Yorum

Othilla, atalarınıza ait olan, mal , zenginlik, ülke veya miras anlamına gelir. Bu runenin enerjisi geçmişle ilişkilidir. Geçmişte yapılan kazanımların size birden aktarılacağı anlamındadır. Bu maddi veya manevi olabilir. Aynı zamanda bu çocuklarınıza veya size geçmiş nesillerden geçen veya geçecek olan kalıtsal özellikleri de içerebilir. Bu özellikler dürüstlük, kişisel beceri, psişik yetenekler, ruhsal enerji, liderlik veya her şey olarak karşınıza çıkabilir. Othilla birbirine çok bağlı bir aileyi de simgeler. Bu bağlamda aile bağlarınız yeterince güçlü değilse, bu bağlarınızı güçlendirmenizin size maddi ve manevi kazançlar getireceği konusunda nasihatler verir.

Ayrıca kafanızda ki hedeflere ulaşmak için geçmişten gelen kalıtımsal yeteneklerinizi keşfetmeniz ve ortaya çıkarmanız gerekmektedir. Bu yetenekleri ortaya çıkarmak için karşınıza çıkan işaretli iyi yorumlamanız, konsantre olmanız ve keşfettiğiniz yetenek üzerine çalışmalısınız. Hedefinize giderken bu size oldukça yardımcı olacaktır. Ancak Bu rune, hedefinize ulaşmak isterken karşınıza çıkan sorunları da çok fazla zorlamamanız gerektiği konusunda uyarır. Çünkü hedefiniz elinizdeki vahşi bir kuş gibidir. Eğer çok sıkarsanız öldürür, çok gevşek tutarsanız kaçırırsınız. Bunu bilerek dengeyi yakalayın. Tüm bunları yaparken, ailenizi unutmayın bağlarınızı güçlendirin.

Kehanet, Uyarı: Bildiğiniz veya bilmediğiniz birisinden veya bir yerden bir miras veya maddi kazanç kalabilir. Ailenizin içine girmek isteyen kötü karakterli birisi olabilir.
Runic Sırası: 23
Renk: Sarı
Element: Hava
Erkek
Mitoloji: Odin
Astroloji: Dolunay
Değerli Taş: Spinel Taşı
Ağaç: Alıç Ağacı
Bitki: Kızıl Yonca
Majikal Uygulama Günü: Sadece dolunay
Majikal Uygulama: Miras, aile bağlarını kuvvetlendirme, var olan yetenekleri keşfetme,
maddi kazanım…

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız!
Lütfen buraya isminizi girin